У Вінницькому Апеляційному суді триває розгляд скарги судді Печерського суду Києва Оксани Царевич. Одіозна суддя вимагає скасувати запобіжний захід, що застосували до неї та зняти електронний браслет.

До зали суду Царевич прибула у супроводі трьох адвокатів і мами.

Суддя досить жваво спілкувалася з журналістами та продемонструвала електронний браслет, який вона носить на руці.

Оксана Царевич розповіла, що браслет їй не заважає, але багато мороки з додатковим приладом моніторингу, який їй вручили на наступний день після судового рішення про запобіжні заходи.

Один з адвокатів Царевич навіть виступив з промовою про незаконність носіння електронного засобу контролю, так як це порушує право людини на особисте життя та суперечить міжнародним правам.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Слідчий Володимир Іванцов та прокурори Ярослав Карлащук та Максим Іщук вважають, що під час досудового розслідування зібрано достатньо фактів для застосування такого заходу, і більше нема підстав скасовувати рішення суду.

Під час судового засідання слідчий заявив, що Царевич тиснула на жінку, яка проходила по справі свідком, тому жінка змінила свої покази і перестала з'являтися на виклики до прокуратури.

Засідання розділили на дві частини, зробивши перерву до 14 години. Наразі суд приступив до розгляду доказів зі сторони обвинувачення.