Новим "героем паркування" стала киянка, яку на шляху до місця стоянки не зупинить нічого, навіть бетонна напівсфера. Відповідні фото розмістили на сайті dtp.kiev.ua.

З фото видно, що дівчина відноситься до категорії "паркуюсь, як хочу", навіть в тих місцях, які для цього зовсім не призначенні.

"Ця дівчина з київської парковки явно любить коли дуже щільно, і добре відчуває розміри", - іронічно підписали фото читачі спільноти.

Як раніше повідомляв портал "Знай", "великий паркувальник" на Porsche заблокував київський двір.

Там, "винахідливий" водій залишив свій автомобіль прямо посеред двору. Фотографію зробили на вулиці Лютеранській.

Популярні новини зараз
В ТЦК забирають телефони: воєнкоми зробили важливу заяву Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло Витрати на комуналку зростуть з травня: яка послуга подорожчає Пенсії зростуть залежно від стажу: кому ПФУ нарахує бонуси
Показати ще