У Верховній Раді вчергове зганьбився народний депутат. Народний обранець Євген Балицький, який представляє у парламенті "Оппозиційний блок" та є членом міжфракційного об'єднання "За мир та стабільність", оригінально відреагував на викриття його кнопкодавста. Він показав журналістам середній палець.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомили представники громадського руху" Чесно" у Facebook. Журналісти зафіксували на відео, як Євген Балицький голосує за кількох депутатів. У парламенті в цей час тривало голосування за поправки до Податкового кодексу.
Нагадаємо, депутата фракції "Опозиційного блоку" Артура Мартовицького 14 липня зловили на кнопкодавстві. Порушення зафіксували під час голосуванні за проект щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Він проголосував за свого однопартійця Німченка. Його в цей час не було на місці. Але картка депутата брала участь у голосуванні.