Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відмітив, що викрадення та вбивства кримських татар у Криму припинилися останнім часом, але арешти і судове переслідування триває, повідомляє УНІАН.

Чубаров нагадав, що влітку та восени 2014 року вбивали та викрадали кримських татар.

"В останні місяць-півтора ці викрадання і вбивства нібито припинилися. Ми не знаємо нових випадків. Але продовжуються арешти і судове переслідування кримських татар"

Голова Меджлісу вважає, що переслідуванням кримських татар влада Криму намагається дезінтегрувати кримськотатарську спільноту та показати іншим людям, що "з вами буде таке, як з ними".

Зауважує, що Росія бачить Крим виключно як російський форпост. І вона все робить для того, щоб відновити військову інфраструктуру, яка існувала ще за радянських часів.

"Вона там розбудовує нову систему. На такому форпості Росії не потрібна така чисельність населення. Тим паче, в умовах економічного занепаду. Одне з прихованих завдань окупаційної влади - це витіснення населення з Криму", - наголосив Чубаров.

Голова Меджлісу відзначив, що 23 лютого - це день, коли у Криму "відкрито почали реалізовуватися плани по його насильницькому відокремленню від України".