Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відмітив, що викрадення та вбивства кримських татар у Криму припинилися останнім часом, але арешти і судове переслідування триває, повідомляє УНІАН.

Чубаров нагадав, що влітку та восени 2014 року вбивали та викрадали кримських татар.

"В останні місяць-півтора ці викрадання і вбивства нібито припинилися. Ми не знаємо нових випадків. Але продовжуються арешти і судове переслідування кримських татар"

Голова Меджлісу вважає, що переслідуванням кримських татар влада Криму намагається дезінтегрувати кримськотатарську спільноту та показати іншим людям, що "з вами буде таке, як з ними".

Зауважує, що Росія бачить Крим виключно як російський форпост. І вона все робить для того, щоб відновити військову інфраструктуру, яка існувала ще за радянських часів.

Популярні новини зараз

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

На українських водіїв очікують серйозні штрафи: Зеленський підписав новий закон, деталі

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

"Вона там розбудовує нову систему. На такому форпості Росії не потрібна така чисельність населення. Тим паче, в умовах економічного занепаду. Одне з прихованих завдань окупаційної влади - це витіснення населення з Криму", - наголосив Чубаров.

Голова Меджлісу відзначив, що 23 лютого - це день, коли у Криму "відкрито почали реалізовуватися плани по його насильницькому відокремленню від України".