Заздрість, виявляється, є корисним почуттям. За висновками вчених, вона грає важливу роль в становленні характеру.

Як пишуть західні ЗМІ, у ході соціологічних досліджень вченим вдалося визначити, що заздрісні люди є більш наполегливими приблизно в 40 відсотках випадків. Наприклад, у соцмережах користувачі часто дивляться на людей, які вище їх за соціальним статусом, відчуваючи заздрість, і прагнуть стати такими ж. Це є дуже сильною мотивацією.

Незважаючи на те, що соціум у деякій мірі не сприймає занадто заздрісних людей, вони, як правило, гнуть свою лінію, незважаючи ні на що.

Читайте також: Вчені назвали кількість заздрісників

За словами фахівців, таке почуття в психологічному осмисленні допомагає людині визначитися з бажаннями.

Популярні новини зараз
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

При цьому вони наголошують: не варто плутати заздрість із захопленням. Останнє не несе в собі бажання роздобути той чи інший предмет. У той же час, людина, обтяжена постійним відчуттям заздрості, може зациклитися на ньому, тим самим відсуваючи потреби в нових звершеннях на друге місце.

Як писав "Знай.ua", чим більше людина готова ділитись з іншими і чим менше вона заздрить, тим більш щасливою стає.