Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе обурилася низькими доходами слідчих. Вона також розповіла, що через це в Україні масово зростає злочинність. Про це повідомляє "Новое время".

За її словами, інвестиції в Нацполіцію повинні піти тільки на користь, проте ця реформа – процес довготривалий.

Деканоїдзе також поділилася своїми планами на об'єднання карного розшуку і слідства в єдиний організм. Проте, зазначила, що такі нововведення потребують суттєвих витрат, тому що кожен правоохоронець, зокрема – слідчий, повинен отримувати гідну заробітню плату. На її думку, це буде мотивувати їх до роботи, і як наслідок – зменшить кількість злочинів в країні.

Читайте також: Заробітна плата Міністра енергетики - 6 млн.грн. в місяць

"Ми визнаємо цю проблему, але ці крадіжки пов'язані із загальним зростанням злочинності. Так суспільство відповідає на соціально-економічну ситуацію в країні, ми ж можемо тільки швидко реагувати на такі випадки і не малювати красивих статистик, як це часто бувало раніше", - прокоментувала вона.

Нагадаємо, Хатія Деканоїдзе на початку 2015 року була призначена радником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Під керівництвом Деканоїдзе розпочато переатестацію особового складу поліції.