Деканоїдзе відправить відновлених через суд міліціонерів в зону АТО

поділитись
Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе обіцяє, що відновленний на службі Григорій Мамка служитиме на Сході України. Також вона пообіцяла влаштувати пекло тим, хто прагне реваншу

Відновленого рішенням суду на посаді заступника начальника Головного слідчого управління - начальника управління Національної поліції України Григорія Мамку переведуть в Донецьку область. Про це в коментарі "112 Україна" заявила голова Нацполіціі України Хатія Деканоїдзе.

"Його відправлять в Донецьку область, він хоче служити народу України? Так, він служитиме народу України. Я влаштую пекло тим силам, які займаються реваншем. Я робитиму все для того, що б реформа Нацполіціі відбулася, і вона обов'язково відбудеться" , - заявила Деканоїдзе. Також вона додала, якщо Мамка після переводу на Схід візьме лікарняний, стан його здоров'я кожен день перевірятиме інспекція Нацполіціі.

Разом з тим спікер поліції Ярослав Тракало повідомив, що на рішення суду подадуть апеляцію. Також він говорить, що не знає, на якій посаді Мамка приступить до роботи. "І посаду на яку він претендує, наприклад можуть зайняти і його можуть перевести в кадровий резерв, а там відділ кадрів розбиратиметься", - заявив Тракало.

У той же час сам Георгій Мамка в ефірі телеканалу розповів, що сьогодні вже виходив на роботу. "Рішення підлягає негайному виконанню, я сьогодні вранці ходив на роботу, зайшов до керівника, посада моя не зайнята, ніхто там не призначений. Я зайшов до безпосереднього керівника, сказав, що за рішенням суду зобов'язаний прибути на роботу і доповісти про те, що я готовий до виконання своїх обов'язків", - говорить Мамка.

Читайте також: Депутат Луценко запитає у Деканоїдзе, чому нова поліція не перешкоджає "бурштиновій мафії"

У поліції розповіли, що суд посилався на кілька причин при прийнятті рішення. "Найцікавіше, що пан Мамка не підлягає атестації, і також, що атестаційна комісія не дала належної оцінки всіх його реальних заслуг", - сказав Тракало.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
відновлення на службу в поліцію, переатестація в МВС, Хатія Деканоїдзе
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Саме ця мучениця могла охороняти дім від лиха, але й карала тих, хто жив у гріху
0
0
09:19 23.03.2018
На думку батька, Владислав скоїв необдуманий вчинок
0
0
08:38 23.03.2018
Потерпіла дитина знаходиться в реанімації
0
0
08:18 23.03.2018