Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко наголосив, що запустив беспілотник у будівлі Верховної Ради для боротьби із кнопкодавством. Він зазначив, що вся відеозйомка у парламенті велась на законних підставах.

Про це повідомив нардеп Ігор Луценко у Facebook. Він наголосив, що немає відповідного закону який би забороняв вести зйомку у Верховній Раді.

"У Конституції України, в частині 3 статті 84 записано: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто". Вже другий поспіль рік ми боремося з кнопкодавством. Діємо бюрократичними методами – подаємо заяви, звертаємося до регламентного комітету, тощо. Вже другий поспіль рік керівництво парламенту НЕ бореться з не персональним голосуванням. Їх це влаштовує. Але це не влаштовує нас, і ніколи не влаштує. Будемо далі діяти ненасильницькими і законними методами", – наголосив депутат.

Луценко розповів, що беспілотник купили сьогодні і його негайно передадуть українським військовим, які несуть службу під Авдіївкою. Він зазначив, що дрон успішно пройшов випробування.