За місяць до кінцевого терміну подання електронної декларації лише один народний депутат відзвітувався про доходи. Про це повідомив заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов на сторінці Facebook.

За рік отримано лише 1600 декларацій, серед яких 10 з 300 детективів НАБУ, 1 депутат Верховної Ради (Михайло Гаврилюк) та жодної людини з уряду. Заповнення декларації займає один день, а подати її треба до 30 жовтня.

"Висока вирогідність, що рішення по безвізу як мінімум відкладуть до того, як ми виконаємо зобов'язання із декларування", пише Пєтухов.

Замміністра юстиції додав, що через відсутність декларацій МВФ може припинити фінансування, а це 1,6 млрд ще цього року та 5,4 млрд наступного.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Верховній Раді вже зареєстрували цілих три законопроекти, що вносять зміни в правила електронного декларування.

Популярні новини зараз
Не менше 12 810 грн: в Україні значно зростуть пенсії, але не у всіх Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше
Показати ще

Що таке електронне декларування: 1. Умова отримання безвізового режиму (останній звіт Єврокомісії) 2. Новий структурний...

Posted by Sergiy Petukhov on Tuesday, 4 October 2016