Депутати незаконно заробили 178 млн гривень - Купрій

поділитись
Нові подробиці про те, як насправді формуються зарплати народних депутатів та їхніх помічників і чому вийшла така ситуація

Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій під час виступу за трибуною парламенту заявив, що зарплати нардепам і їх помічникам ніхто не погоджував.

"Ми разом з комітетом по регламенту провели розслідування і встановили, що народні депутати і їх помічники протиправно отримують зарплату і компенсації", - сказав він і уточнив, що таким чином парламентарі незаконно отримали 176 мільйонів гривень.Про це повідомляє Українська правда.

Купрій звернувся до спікера Гройсмана з пропозицією провести правильну процедуру встановлення зарплат депутатам і їх помічникам і уточнив, "що не хоче сказати, що гроші політикам не потрібні, просто варто це зробити легальним шляхом".

Цікаво, що раніше з'явилася інформація про те, що з 1 квітня 2015 року спікер Володимир Гройсман встановив стандартну зарплату депутатів на місяць не більшою за 6 109 гривень.

Відомо, що три дні тому Апарат Верховної Ради зазначив, що за минулий рік з державного бюджету витратили понад 32 тисячі гривень на забезпечення нардепів, а в нинішньому році ці витрати збільшать втричі як для депутатів, так і для їхніх помічників.

Читайте також: Яресько підняли зарплату

Нагадаємо, що Юрій Луценко заробив 76 тисяч гривень за минулий рік.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
гройсман, депутати Верховної Ради, зарплата депутатів, Купрій
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018