Держсекретар Швеції: українська стартап-культура - одна з кращих

поділитись
Швеція, одна з найбільш технологічно розвинених країн світу, планує вкладати гроші в IT-сектор України, навіть не дивлячись на ризики

Шведські інвестори зацікавилася українським IT-ринком і заявляють про готовність вкладати в даний сектор гроші "навіть незважаючи на ризики", заявив "РБК-Україна" Держсекретар Швеції з питань бізнесу та інновацій Оскар Стенстр. Такий коментар інформагентству шведський чиновник залишив після відвідування форуму Sweden-Ukraine IT Connection в Києві, високо оцінивши українських "стартаперів".

"І головне - є стартап-культура, одна з кращих в Європі. Я знаю, що українські компанії зараз їздять по різних містах Європи, і я дуже сподіваюся, що Стокгольм буде в їхньому списку", - сказав Держсекретар Швеції.

Читайте також: Україна лідирує в Європі по заробіткам фрілансерів

З боку шведського уряду Стенстр "гарантував наявність програм з розвитку таких стартапів", а також політичну підтримку і сприяння Business Sweden (шведська компанія, яка виступає сполучною ланкою між державою і бізнесом в сфері експорту).

"І зауважте: мова не про аутсорсинг, а про створення в Україні чогось нового, продуктів з доданою вартістю", - підкреслив співрозмовник "РБК".

За його словами уряд Швеції включив Україну до списку з 26 країн, де Королівство планує збільшити присутність своїх компаній і інвестицій. "Ви знаєте, в Україні працює всього 80 шведських компаній. Це мало. Ми хочемо, щоб таких компаній стало більше", - повідомив Стенстр.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
IT-ринок, Sweden-Ukraine IT Connection, інвестиції, аутсорсинг, Оскар Стенстр, програмісти, стартап, Україна, Швеція
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Саме ця мучениця могла охороняти дім від лиха, але й карала тих, хто жив у гріху
0
0
09:19 23.03.2018
На думку батька, Владислав скоїв необдуманий вчинок
0
0
08:38 23.03.2018
Потерпіла дитина знаходиться в реанімації
0
0
08:18 23.03.2018