Захоплення дітей соціальними мережами призводить до їх психічної деградації, адже постійна залежність від них викликає зміни у мозку.

Такі результати власного дослідження озвучив професор психіатрії Каліфорнійського університету Ден Сігел, пише GoGetNews.

За його переконанням, мозок є основним органом, що контролює соціальну поведінку людей. Отже, віртуальний світ безпосередньо пов'язаний з його роботою.

Під час розмови між чоловіками і жінками розум кожного з них сприймає сім важливих чинників: погляд, тембр, а також тональність голосу, позу співрозмовника, жести, вираз обличчя, час, проведений разом, та інтенсивність спілкування.

Читайте також: Діти публікують в соціальних мережах занадто багато персональної інформації

Популярні новини зараз
Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку
Показати ще

У той же час обмін електронними повідомленнями не зачіпає всіх складових комунікації, тут задіяні тільки вербальні методи розмови. Саме це впливає на роботу лівої півкулі мозку людини, що відповідає за раціональність і логічність дій. При цьому права частина мозку використовується набагато рідше.

Все це впливає на здатність організму сприймати та аналізувати поведінку інших представників суспільства.

Психіатри уже б'ють тривогу. Вони впевнені, що наступне покоління, привчене до спілкування в інтернеті, матиме порушення у діяльності нервової системи.