Лабораторія Касперського провела дослідження серед дітей від 8 до 16 років, з допомогою якого вивчала поведінку дітей і підлітків в соціальних мережах.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДослідження з'ясувало, що юні користувачі Інтернет використовують соціальні ресурси насамперед для спілкування. Третина опитаних заявили, що ні за яких умов не хотіли б залишитися без доступу до соцмереж.
Однак, результат дослідження показав, що діти публікують в соціальних мережах занадто багато особистої інформації, що дає зловмисникам можливість скористатись нею.
Так, дві третини респондентів зізналися, що вказують місце свого навчання, а 54% розповідають про місця, які відвідують. Більш того, кожна п'ята дитина ( 22% ) публікує адресу свого місця проживання.
Читайте також: Брак "лайків" у соцмережах викликає післяпологову депресію
Дослідження також показало, що третина дітей розповідають про місце роботи своїх батьків, а 23% навіть вказують дохід дорослих.
Зрозуміло, що такі відомості можуть зацікавити як мережевих шахраїв, так і звичайних злодіїв.
Приблизно 31% юних користувачів вказують неправдиву інформацію про свій вік при роботі в соціальних мережах. А кожна десята дитина спотворює свій вік в ту чи іншу сторону в залежності від того, з яким мережевим ресурсом він працює.