Наставником мадридського Атлетіко цікавиться Ювентус.

Читайте також: Форвард Валенсії забив приголомшливий гол в ворота Реала

Туринський клуб зацікавлений в послугах аргентинського фахівця Дієго Сімеоне. Раніше Дієго зізнавався в тому, що хотів би повернутися в міланський Інтер, проте свого часу він не відхилив пропозицію "Старої синьйори".

Що стосується Юве, туринці, швидше за все, розлучаться з Массіміліано Аллегрі після закінчення нинішнього сезону. У пресі фігурують різні імена його можливого наступника, тепер ось спливло й ім'я наставника мадридського Атлетіко.

Сайт Знай.ua нагадує, що "матрасники" під керівництвом Сімеоне нещодавно "перестріляли" Байєр.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 29 жовтня: стосунки тельців, проблеми левів та успіх водоліїв Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову Ухилянтів шукатиме не лише ТЦК: українців попередили про посилення мобілізації Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще