В півфіналах кияни обіграли одеську БІПу, а дніпряни - Хімік.

Поєдинок між Дніпром та Хіміком вийшов вкрай нерезультативним, хоча і за підсумками першої чверті Хімік виявився лідером. Втім, найневиразнішим відрізком матчу стала друга десятихвилинка. На двох суперники закинули 12 очок. Після великої перерви номінальні гості заграли активніше і перед останньою чвертю відставали лише на чотири очки. Заключний ігровий відрізок Дніпро провів набагато вдаліше суперника, що і призвело до фінального результату - непоказні 44:55 на табло Палацу Спорту.

Київський Будівельник став другим фіналістом національного Кубка, обігравши одеську БІПу. Команда Володимира Коваля впевнено розпочала поєдинок і зуміла комфортно відірватися від суперника в другій чверті. У другій половині гри кияни продовжували набирати очки, довівши матч до перемоги. У підсумку - 51:71 на користь киян.

Фінал відбудеться завтра, 25 лютого, о 16:00.

Раніше сайт Знай.ua повідомляв, що БК Дніпро пропонував свою арену для Євробачення.