У "ДНР", судячи зі всього, сподіваються розтягнути конфлікт на Донбасі на 20 років. Про це сьогодні заявив один із ватажків сепаратистів Денис Пушилін та звинуватив у війні Україну.

За словами Пушиліна, українські бійці не виконують мінських домовленостей. Це, на його думку, стало причиною того, що робоча група в Мінську з питань Донбасу відкотилася на рік назад.

"Я вважаю темпи переговорів у Мінську недостатньо інтенсивними. Якщо ситуація не зміниться, то війна на Донбасі не закінчиться й через 20 років", - заявив Пушилін.

Сепаратист вважає, що бойовики "ДНР" повністю виконують мінські домовленості та не порушують миру біля лінії розмежування. Однак сьогодні стало відомо, що проросійські солдати обстрілювали українські позиції з початку доби 22 рази.

Читайте також: СБУ запобігла створенню української "КНР"

Популярні новини зараз
На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію" Шукайте житло у селі на зиму: українців закликали не зволікати Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення Навіть у блекаути будемо з опаленням: в Україні запроваджують нову модель телопостачання
Показати ще

Нагадаємо, СБУ затримала сьогодні столичного сепаратиста. Чоловік агітував людей створити "народну республіку" та припинити "годувати Майдан".