Російська влада боїться пускати до Надії Савченко українських медиків, бо тоді їм доведеться звільнити полонену. Саме тому російські лікарі у СІЗО перед кожним засіданням дають довідку про задовільний стан Савченко. Про це розповів адвокат затриманої Марк Фейгін.

"Якщо до Надії пустять українських лікарів, то вони констатують у неї гострий панкреатит. На основі цього ми зможемо напряму звертатися до суду і просити змінити вирок для Савченко. Але російська сторона цього найбільше й боїться, тому й досі не пускає до неї медичних працівників з її рідної країни", - розповів Фейгін.

Нагадаємо, що 11 березня Надія Савченко написала листа до українців та до російського ФСВП, де вона підтвердила, що хвора на гострий панкреатит. Також полонена льотчиця вимагає, щоб до неї пустили українських лікарів для огляду. Адже російські та німецькі медики вже оглядали її. Якщо українців до неї не допустять, то із 16 березня, не зважаючи на свій важкий стан вона знову голодуватиме. Рішення про відмову від їжі вона вважає єдиним вірним шляхом для відстоювання своїх прав у російській в"язниці.