Добродомов, Мусій та Матківський покинули коаліцію

поділитись
Позафракційні народні депутати Богдан Матківський, Олег Мусій та Дмитро Добродомов оголосили про вихід з парламентської коаліції.

Відразу три народних депутати з "Народного контролю" − Богдан Матківський, Олег Мусій та Дмитро Добродомов, щойно повідомили про те, що виходять із складу парламентської коаліції. Про це повідомив 24 канал.

"Ми поставили свої підписи під коаліційною угодою, сподіваючись, що його будуть виконувати всі підписанти, сформований коаліційний Кабінет міністрів. На жаль, минулий рік показав, що уряд Яценюка лише імітує виконання коаліційних завдань. Тому ми офіційно відкликаємо свої підписи.", - заявив лідер "Народного контролю" Дмитро Добродомов.

Читати також: Парламент проголосував за всі закони з "безвізового пакету"

Нагадаємо, всі троє народних депутатів є колишніми членами фракції БПП та вихідцями з Львівщини. На минулих виборах саме від цієї політичної сили вони і потрапили до Верховної Ради, однак в кінці минулого року всі троє її покинули. Раніше про вихід з коаліції заявили ВО "Самопоміч" та ВО "Батьківщина". До слова, рейтинг "Народного контролю" на Львівщині був дуже високий, а Дмитро Добродомов довший час вів викривальні передачі про український політикум. Зокрема його передача "Хто тут живе" за короткий час стала улюбленою серед львів'ян.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вихід з коаліції, Добродомов, коаліція, Матківський, Мусій
Вибір редакції, Суспільство
17.03.2018
Вибір редакції, Техно
17.03.2018
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018