Президент "Центру досліджень політичних цінностей" Олесь Доній в прямому ефірі "Шустер LIVE" пояснив, чому пішов уряд Яценюка і прийшов уряд Гройсмана.

На думку Донія, Порошенко ніколи б не дозволив собі, щоб уряд очолила людина, яка є незалежною, чи зможе встановлювати президентові ультиматум.

Читати також: Порошенко знищить "Народний фронт" - політолог

""Вінницька команда" насправді не є командою Володимира Гройсмана, а саме Петра Порошенка, тому цей уряд буде спрямований на збільшення статків Петра Порошенка.", - наголосив Доній.

Також він додав, що за два роки президентства українці колосально обідніли, а Порошенко, навпаки, рекордно збільшив свої статки, тому він зробив все для того, щоб й надалі збільшувати свої прибутки і призначив для цього Гройсмана.

Популярні новини зараз
Рф готує новий потужний наступ: яка область виявиться під ударом Польща штрафуватиме українців за дітей Фото дітей у закладах освіти: адвокат розповів про те, якою має бути згода від батьків Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому
Показати ще

"Уряд Гройсмана мав прийти тому що Порошенку мало $100 мільйонів. Йому потрібно ще більше. Наївні ті депутати і журналісти, які роблять вигляд, що Гройсман – це самостійна фігура. Знаючи Петра Порошенка, біля нього не може бути людини, яка виставляє умови та ультиматуми. У нас давно гіперпрезидентська держава. На жаль депутати, крім окремих винятків, люди без хребта, яку не можуть тримати удар. В Україні залишився єдиний олігарх – Петро Порошенко. Решта – люди з великими грішми",- наголосив Доній.

Нагадаємо, Петро Порошенко потрапив в "офшорний" скандал, створивши для продажу компанії "Рошен" три офшорні фірми.