Досвідчений шулер: Путін чекає оновлення влади на Заході

поділитись
Російський президент може зайняти вичікувальну позицію на Донбасі, демонстративно показуючи, що військового протистояння більше немає

Російський президент може зайняти вичікувальну позицію на Донбасі, демонстративно показуючи, що військового протистояння більше немає, однак це - тільки невдала спроба прикрити присутність Росії на окупованих територіях.

Таку думку висловив політолог Євген Магда і додав, що не варто вірити запевненням Путіна про те, що він раптом піде з Донбасу.

В той же час Магда вважає, що візит Петра Порошенко на Генасамблею ООН і заява Джо Байдена — це також важливі сигнали цього тижня.

"Сигнал дійсно потужний. Справа в тому, що в ЄС існує дуже багато людей, які хочуть повернути зв'язки з Росією. І Путін, на мою думку, зараз навіть може згорнути свою активність на Донбасі заради цього, демонструючи свої добрі наміри, тоді як Україну всіляко будуть мазати чорним. Російська пропагандистська машина в цьому сенсі заточена на західне суспільство, і Путін чекає, коли зміняться його партнери у західному світі, щоб самому здавати карти", - повідомив Магда для hromadskeradio.org і додав, що не варто себе заспокоювати надіями, що завтра Росія розвалиться.

"На жаль, розпад Росії Заходу невигідний, так само як свого часу Захід не хотів розпаду Радянського Союзу", - резюмував Магда.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Путін молиться на перемогу американського мільярдера Дональда Трампа.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Донбас, Путін
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018