У популярному караоке-шоу з Джеймсом Корденом з'явиться дійсно важливий гість. Завтра глядачі американських телеканалів побачать у салоні "співочої" автівки Мішель Обаму.

Продюсери шоу вже випустили про-ролик з Білого дому. Перша леді розповіла ведучому, що вже давно не почувалась настільки розслаблено у машині. Вона заспівала пісню This Is For My Girls, яка присвячена освіті дівчат, та знамениту Single Ladies від Бейонсе із фірмовими рухами.

Мішель Обама поділилась позитивними враженнями від поїздки і додала, що наступного разу вона зможе це повторити, коли її старша донька нарешті отримає права.

Читайте також: Обама разом з артистом читав реп в Білому Домі (відео)

Популярні новини зараз
Жорсткі обмеження щодо виплат: більшості заблокують допомогу Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Президент США Барак Обама також полюбляє співати, але має трохи інші музичні уподобання. Нещодавно він читав реп у Білому домі разом з актором Мануелем Мірандою.