Київське "Динамо" проводить міжсезонні збори в іспанському Альхесірасі, де вчора провело контрольну гру проти китайського клубу "Шаньдун Лунен".

Кияни вийшли на поєдинок у напіврезервному складі. Клуб з Піднебесної випустив на поле головну зірку - італійця Граціано Пелле. Колишній нападник "Саутгемптона" відзначився голом на 30-й хвилині. Підопічні Реброва відповіли точним ударом на початку другу тайму. Гол на свій рахунок записав Роман Яремчук. Фінальний рахунок матчу 1:1.

Сьогодні "Динамо" зіграє ще один товариський матч із командою з Китаю. Суперником чемпіона України стане "Хебей Чайна Форчун". Гра розпочнеться о 17:00 за київським часом.