Дитячий мультфільм про те, як Путіна вкрав НЛО, б'є рекорди переглядів в Мережі. Діти також зняли анімаційний фільм про крокодила, який подавився Донбасом.

Юнацька анімаційна студія "Крок" працює над серією антивоєнних мультиків. Мультфільм про викрадення президента Росії з Кремля НЛО, знятий в березні, став мега-популярним в Інтернеті. За сюжетом після цього на Землі запанували спокій і мир.

Читайте також у розділі "Культура" : "Мережа потрясла Metallica на бандурі".

В даний час вихованці студії творять новий мультиплікаційний продукт про те, як крокодилу не пішов на користь Донбас, який він проковтнув, а бойова бабуся ліквідувала терориста. Історія в алегоричній формі розповідає про кару, яка чекає того, хто зазіхне на Україну. Агресор-крокодил помер, "не перетравивши" занадто великий шматок.

Всього в міні-серіалі буде 12 антивоєнних мультиків. Тематика їх актуальна: про українських добровольців, про Майдані з Драконом - Януковичем, про "гуманітарний конвой", який прибув в українське село.

Автори збираються зробити показ у військовому госпіталі, надихнути бійців на перемогу. Кілька мультиків вже встигли передати захисникам на передову.