В одному з київських дворів був помічений черговий "майстер паркування". Фото зухвалого паркувальника опублікувала спільнота "Герої парковки".

На фото видно, що чоловік припаркував свій позашляховик на газоні, хоча, як відмічають жильці цього ж будинку, там є парковка.

Вони також зазначили, що водій завжди ставить свій автомобіль у забороненому місці, навіть якщо парковка пуста.

Читайте також: Страшна аварія під Києвом покалічила дитину

Нагадаємо, що сьогодні вдень неподалік від Києва сталася смертельна аварія, в результаті якої загинув чоловік, а малолітня дитина потрапила до реанімації.

Популярні новини зараз
"Вибухне з дня на день": омбудсмен попередила про серйозний скандал, який назріває у ЗСУ Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок Штрафи за перевищення швидкості скасовують: водіям відкрили лазівку в законі Перевірки ТЦК насправді незаконні: що не мають права вимагати
Показати ще

За попередньою інформацією там зіштовхнулось відразу три автомобілі.