У Манчестері завершився центральний матч туру англійської Прем'єр-ліги, де "Юнайтед" приймав у дербі "Сіті". Підопічні Хосеп Гвардіоли перемогли команду Жозе Моурінью з рахунком 2:1.

"Городяни" набагато активніше розпочали поєдинок. В той же час їх захист діяв досить впевнено, не дозволяючи футболістам МЮ навіть наблизитися до володінь свого голкіпера.

Рахунок відкрили на 15 хвилині, коли Де Брюйне скористався жахливою грою центральних захисників "Червоних дияволів". Блінд і Байлі лише спостерігали, як бельгієць грає на випередження і спокійно забиває м'яч повз голкіпера. Гравці МЮ одразу побігли забивати у відповідь, але "Ман Сіті" тримав гру під контролем.

Манкуніанці відновили інтригу в самій кінцівці першого тайму. На 42-й хвилині гол забив Златан Ібрагімович. Після довгого навісу Руні зі штрафного на виході помилився воротар Браво й випустив м'яч з рук. Цим й скористався Ібрагімович. Він ударом в дотик відправив м'яч у ворота.

У другому таймі перевага була на боці "МЮ", але футболісти так і не змогли зрівняти рахунок. Це четверта перемога поспіль для "Манчестер Сіті". Підопічні Гвардіоли мають у своєму активі максимальну кількість очок – 12, а для "Манчестер Юнайтед" це перша поразка в сезоні.