Експерт назвав два завдання Кремля в Україні

поділитись
Росія не зупинить свою агресію щодо України доки не віришить два основних завдання і не виключено, що вирішувати їх почнуть вже у вересні

Росія не зупинить свою агресію щодо України доки не вирішить два основних завдання і не виключено, що вирішувати їх почнуть вже у вересні, оскільки вікно можливостей Кремля поступово закривається.

Таку думку висловив військовий експерт Михайло Самусь і додав, що анексія півострова була першим кроком, щоб запустити процес розвалу України.

"Вирішити українське питання – стратегічне завдання Кремля. Має два варіанти для цього: внутрішній бунт в Україні – розкол із середини, або зовнішня агресія, що призведе до переформатування території", - зазначив Самусь.

За його словами, тепер Крим – не успіх РФ, а її проблема. У Росії є один спосіб вийти з цього криміналу – знищити Україну. Все інше матиме сенс лише для внутрішнього електорату.

"Катові потрібно вбити жертву, інакше вона почне свідчити. Путін це розуміє. Україна для нього – завдання життя. Без неї не відбудує імперію", - резюмував Самусь для видання Gazeta.ua.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти не планують захищатись на Донбасі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Кремль, наступ, Росія, Україна
Вибір редакції, Попкорн
24.03.2018
Стало відомо, як справи у затриманої Надії Савченко
0
0
19:33 24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018
Він був членом "Партії регіонів", але потім швидко змінив свої політичні погляди
0
0
15:19 24.03.2018
Мільйони гривень "закатали" в асфальт, а результату досі не видно
0
0
14:33 24.03.2018