Споживання необхідної кількості води дуже важливо для підтримки хорошого стану, водного балансу організму і боротьби з багатьма недугами. Але коли ви дотримуєтеся певної дієти, вода може нашкодити.

Вода бореться зі зниженням ваги, але коли ви хочете скинути незначна кількість кілограм, вода навпаки заважає цьому процесу, так як в першу чергу з організму виводиться вода, а потім вже накопичені шлаки, токсини і надлишки жиру. Коли ви дотримуєтеся дієти, щоб прибрати 2-3 кілограми необхідно дотримуватися певних правил вживання рідини.

Читайте також: Колумбійські повстанці складуть зброю вперше за півстоліття

Не можна сідати на дієту під час менструації. У цей період наш організм вимагає більше вологи і ми п'ємо більше щоденної норми. Під час менструації через надмірне споживання, вода швидко вимивається з організму, а то, від чого ми хочемо позбутися залишається далі жити в нашому організмі.

Намагайтеся пити мінеральну, але не газовану воду. Справа в тому, що гази сприяють появі целюліту. Так само газована вода вимиває з організму безліч корисних речовин. Намагайтеся купувати мінеральну негазовану воду, яка збагачена корисними елементами, кальцієм і цинком.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Тіна Кароль ощасливить українців, але не всіх: "Росія теж чекає"

Два переможці Євробачення знову зустрілися на одній сцені і заспівали українською: Вакарчук у захваті

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Короткострокові дієти працюють за рахунок того, що необхідно вживати велику кількість води. Але є і негативний фактор, вода швидко виходить з організму, при цьому коли ви закінчуєте дотримуватися дієти втрачені кілограми швидко повертаються. Тому рекомендується не сідати на короткострокові дієти.

Під час фізичних навантажень намагайтеся більше пити. Більшість посилених тренувань працюють за рахунок того, що разом з потом, з організму виходять шлаки, токсини і жири. Тільки в цьому випадку позбавлення від зайвої ваги допускається перевищувати денну норму споживання рідини. Якщо дотримуватися жорсткої дієти в поєднанні з посиленими тренуваннями, відновити життєві сили і водний баланс в організмі допоможуть спеціальні коктейлі.

Щоб зберегти водний баланс при дієті, відмовтеся від кави, напоїв, що містять кофеїн, алкоголю, хоча в деяких дієтах келих червоного вина - це обов'язковий пункт. Перераховані вище рідина буде вимивати воду з організму, як стверджують про це експерти.

Хочеться відзначити, що при дотриманні дієт обов'язково потрібно пити воду, але тільки денну норму, за винятком при занятті тренуваннями. Вода не повинна виходити з організму під час дієти, виходити повинні шкідливі накопичені речовини.

Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що при щоденному вживанні талої води, приблизно 2-3 склянки в день сприяє заряду енергії, бадьорості, хорошого самопочуття, яке буде помітно через певний термін регулярного вживання. Рекомендується вживати її за пів години до їжі, але якщо графік не дозволяє, то слід дотримуватися норми 2-3 склянок на день. Тала вода корисна при профілактиці порушення обміну речовин, ожирінні, профілактика судинних захворювань.