Сьогодні співробітники ФСБ обшукали квартиру батьків кримської журналістки, що переїхала до Києва після "референдуму".

13 березня співробітники ФСБ провели обшук в квартирі батьків Анни Андрієвської- кримської журналістки, яка після так званого референдуму про статус півострова поїхала з Криму і наразі проживає у Києві, пише КримРеалії.

Батьки зателефонували журналістці сьогодні рано вранці по телефону і повідомили про візит до них співробітників ФСБ, які вилучили комп'ютер її батька.

"Ми завжди тримали зв'язок по скайпу, але оскільки комп'ютер був вилучений, їм довелося дзвонити мені по телефону. Батькові пред'явили рішення Сімферопольського суду, в якому сказано, що стосовно мене порушено кримінальну справу за матеріал, в якому нібито містяться заклики до повалення влади в Криму", - розповіла виданню Андрієвська.

За словами дівчини, мають на увазі матеріал на сайті "Центру журналістських розслідувань", опублікований ще у жовтні, у якому ідеться про волонтерів батальону "Крим". Жодних закликів до повалення влади у статті немає. Журналіст сподівається, що на неї не тиснутимуть справою і не залучатимуть до неї її батьків.

Популярні новини зараз

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще

"Центр журналістських досліджень" також повідомив про обшук у квартирі за місцем прописки кореспондента Наталії Кокорін у Сімферополі. "Підстави для проведення обшуку невідомі - зв'язок із журналісткою пропав після того, як вона зайшла в квартиру, далі під'їзду будинку співробітники ФСБ нікого не пропускають", - пише видання.

Раніше Наталія Кокоріна повідомила колегам, що близько восьмої години ранку її попросили приїхати на квартиру батьків. Вона проживає окремо. Вранці їй зателефонував чоловік, що назвався дільничим Київського району. Він повідомив, що квартира її батьків розкрита. У рідних журналістки телефони були відключені.