Луганський футбольний клуб "Зоря" сенсаційно обіграв дніпропетровський "Дніпро", якого вважали фаворитом цієї зустрічі. Це буде перший в історії випадок, коли команда пробилася в фінал Кубка України з Футболу.

Другий півфінальний поєдинок закінчився перемогою "Зорі" з рахунком 2:0. Матч проходив у Запоріжжі на стадіоні "Славутич Арена".

Луганчанам вдалося вийти вперед вже на перших хвилинах поєдинку. Рахунок відкрив Джаба Ліпартія на восьмій хвилині матчу. Він пробив з кута воротарського майданчика і м'яч пролетів повз Лаштувку.

Доля команд за вихід у фінал Кубка України вирішувалася в додатковий час. Головний арбітр матчу Анатолій Абдула додав до основного часу п'ять хвилин. Остаточну крапку в матчі футболісти "Зорі" поставили на 95 хвилині. М'яч забив Андрій Тотовицький ударом зі штрафного.