Радник міністра МВС Антон Геращенко заявив, що заступник глави Міністерства інформаційної політики Тетяна Попова повинна як мінімум звільнитися через дотепні жарти в соціальних мережах з приводу ЛГБТ-спільноти.

"Негідний заступника Українського Міністра жарт, як на мене. Розпалювання ненависті до ЛГБТ-спільноти, в ряді країн карається згідно із законом", - написав чиновник на своїй сторінці в Facebook.

У соціальній мережі користувачі повідомили, що Попова не в перший раз дозволяє собі жарти з гострих проблем українського суспільства. Відомо, що через два дні в Києві відбудеться Марш рівності, присвячений правам ЛГБТ-спільноти. Заступник глави МВС Зорян Шкіряк заявив, що кожного, хто піде на Марш, охоронятимуть 4 поліцейських.

Водночас Дмитро Корчинський призначив збори з метою створення плану щодо запобігання проведення Маршу. Деякі кияни підуть на Марш, акцентуючи, що вони виступають за права людини.

На столичний ЛГБТ-марш приїдуть члени Європарламенту. Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що це будуть Ребекка Хармс, Ана Гомес, Софі Велт. Також він припускає, що збільшиться кількість українських депутатів, які відвідають Марш. На минулому були він і Світлана Заліщук.

Читайте також: Не тільки Савченко: аеропорт Орлика, затока імені Мазепи і Бандера-стріт

Нагадаємо, що голова комітету Верховної Ради з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря підтримав проведення Маршу в Києві.