Глобальне потепління на планеті спровокує значні фінансові втрати для господарств країн. Через цю проблему світова економіка може втратити більше двох трильйонів доларів до 2030 року. Причиною цього стане зниження продуктивності праці.

Про це повідомляється у досліджені, яке провели фахівці з ООН. Глобальне потепління спровокує у світі зміни у кліматі.

"В деяких частинах світу стане неможливо працювати через високі температури. Падіння ВВП очікується в 43 країнах світу, перш за все, в азіатському регіоні – в Індонезії, Малайзії, Китаї, Індії та Бангладеш", - пояснили експерти ООН.

Наприклад, в Індонезії та Таїланді ВВП 2030 року може знизитися на 6%. У Індії цей показник знизиться на 3,2%, а в Китаї - на 0,8%"

Зміни клімату призводять до того, що найспекотніші сезони будуть тривати значно довше. Температурні показники, за словами директора міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища в Новій Зеландії Торда Кьельстрема, протягом них ростимуть ще більше. Він додав, що це призведе до підвищення потреби працівників у відпочинку. Найбільш схильними до впливу температур стануть сфери виробництва з використанням важкої праці, сільське господарство.

Популярні новини зараз

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Кьельстрем закликав світових лідерів вжити заходів, щоб вирішити проблему глобального потепління. В штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку цього року країни підписали Паризьку угоду по боротьбі з глобальною зміною клімату. Свій підпис поставили керівники 175 держав.