Український форвард Євген Селезньов продовжує забивати голи у ворота турецьких грандів.

10 лютого в рамках 20-го туру Вищої ліги чемпіонату Туреччини "Карабюкспор" зустрічався на полі свого стадіону "Йєнишехир" з "Бешикташем".

Українець Селезньов провів на полі 92 хвилини й був замінений. Але перш, ніж піти з поля уродженець Макіївки розписався у воротах Фабрісіо на 73-й хвилині. Своїм точним ударом Євген зробив рахунок 2:0, але гості зі Стамбула змогли відіграти один м'яч завдяки голу престижу камерунця Абубакара. У підсумку перемогла команда українця і з 27 очками закріпилася на 10 місці турецької Суперліги!