Голодні пенсіонери не завадили Розенку підняти оклади чиновникам

поділитись
В рамках реформи державної служби з 1 травня посадові оклади чиновників зростуть на 10%, крім того, керівники нараховуватимуть співробітникам надбавки за досягнення в праці

В Мінсоцполітики анонсували підвищення із 1 травня розміру заробітної плати працівникам відомства на 10%, крім того, чиновникам обіцяють різноманітні надбавки та премії до окладів. Про це пише видання Уніан.

За словами міністра Павла Розенка, працівники відомства отримуватимуть підвищену платню за свою роботу в рамках переходу України на європейську модель оплати праці.

Читати також: Україна припиняє соцвиплати на окупованих територіях

"В цілому посадові оклади на першому етапі збільшуються на 10%. І керівникам буде надано право нараховувати співробітникам надбавку за високі досягнення у праці, за додаткову навантаження і за стаж роботи", - повідомив міністр.

Нагадаємо, українським пенсіонерам також підвищать пенсії з 1 травня 2016 року, однак сума такого підвищення заледве сягне 50 грн. , а в річному вимірі вона становитиме лише 100 грн. Крім того, працюючі пенсіонери змушені платити ще й податок зі своїх пенсій та військовий збір.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
підвищення окладів, пенсіонери, Розенко
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018