Головному пожежнику України подарували квартиру за 26 млн

поділитись
Керівнику департаменту держнагляду з пожежної безпеки Олександру Щербаченко подарували п'ятикімнатну квартиру на Печерську, за 300 метрів від його місця роботи

Олександр Щербаченко, який очолює департамент державного нагляду з пожежної безпеки, отримав розкішний подарунок: йому подарували 5-кімнатну квартиру в центрі Києва, вартість якої сягає 26 мільйонів гривень. Про це пише видання bihus.info.

Повідомляється, що чиновник не має жодного бізнесу і все своє життя присвятив служінню в органах ДСНС. Приміром, подарунок він отримав в той час, коли працював заступником керівника Київської ДСНС. Квартира оформлена на Щербаченко, йому ж належить ще й інше майно – квартира, площею 39 м², а його дружина Наталія володіє розкішним особняком, площею 350 м² та елітним BMW X1.

Читати також: Харківська поліція боїться терактів під час марафону

Такий подарунок головний пожежник отримав через те, що фактично дозволив встановити монополію серед компаній, які займаються передачею тривожного сигналу на пульти, без чого в ДСНС не отримає повідомлення про тривогу.

У свою чергу, заступник керівника головного управління ДСНС м. Києва Валерій Борис повідомив, що київське управління може приймати сигнали напряму від суб'єктів господарювання, у яких встановлена пожежна автоматика. Тобто, без участі пультових посередників. На початку травня пожежні планують почати приймати сигнал.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ДСНС, квартира, Олександр Щербаченко, подарунок, пожежник
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Саме ця мучениця могла охороняти дім від лиха, але й карала тих, хто жив у гріху
0
0
09:19 23.03.2018
На думку батька, Владислав скоїв необдуманий вчинок
0
0
08:38 23.03.2018
Потерпіла дитина знаходиться в реанімації
0
0
08:18 23.03.2018