Народні депутати від фракції "Народний фронт" подали заяву до Генпрокуратури з проханням допитати підприємців Валерія Хорошковського, Дмитра Фірташа та депутата "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна у справі про продаж телеканалу "Інтер".

Зокрема про те, де Фірташ та Льовочкін взяли 2,5 мільйона доларів на придбання контрольного пакету акцій на канал два роки тому. Також про продаж нещодавно майже третини акцій Громадського телебачення РФ через невідому компанію Vasse Media Limited.

"Маємо ще не підтверджену інформацію, але все ж таки, що гроші на купівлю Фірташем головної частини акцій телеканалу були надані Володимиром Путіним. Він вже тоді розробляв план щодо захоплення України. Тому йому потрібно було мати медійні канали, які здійснюють вплив на українців не лише зовні, а й зсередини країни. До того ж, телеканал досі проводить антиукраїнську політику. Просимо допитати Хорошковського про істинні причини того, чому він продав "Інтер". Інше питання - продаж акцій російського громадського телебачення місяць тому. Його здійснено через якийсь офшор. Можливо, це центр Путіна і через нього укладаються угоди з Фірташем. Також треба допитати Льовочкіна з приводу того, де він взяв кілька мільйонів на придбання акцій. Він же працював держслужбовцем, спочатку помічником Кучми, потім перейшов до Януковича. Зараз, взагалі, називає себе чи не головним опозиціонером", - сказав нардеп Антон Геращенко.

У Генеральній прокуратурі повідомили, що Віктор Шокін прийняв заяву від депутатів "Народного фронту".

"Розслідування у цій справі проводитиме керівник одного з департаментів ГПУ Павло Жебрівський. Найближчим часом відповідно до кримінально-процесуального кодексу України будуть допитанні Хорошковський, Фірташ та Льовочкін. З'ясована інформація буде згодом оприлюднена", - повідомили у прес-службі відомства.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Інтимні моменти принца Чарльза і принцеси Діани зворушили британців: "Все чого вона коли-небудь хотіла..."

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Показати ще

Раніше телеканал "Інтер" вже попереджали про позбавлення ліцензії через трансляцію ним на території України російського новорічного шоу. У ньому виступали естрадні зірки, які неодноразово висловлювалися на підтримку терористів на Донбасі. Тоді керівництво телеканалу повідомило, що такі заяви є політичним тиском та провокацією щодо них.