Вчора ввечері "Манчестер Юнайтед" скасував радість усіх ненависників і все ж вирвав перемогу у матчі з данським "Мідтьюлланном" з рахунком 5:1. Поєдинок запам'ятався тим, що за результат був відповідальним невідомий хлопець на ім'я Маркус Решфорд.

18-річний вихованець клубу вийшов у стартовому складі і відзначився двома важливими голами на 64 та 75 хвилині матчу. До цього рахунок на полі був 1:1, який залишав "Червоних дияволів" без 1/8 фіналу ЛЄ.

Цікаво, що Решфорд став наймолодшим гравцем МЮ, який забив гол в єврокубках. Вчора йому були лише 18 років і 117 днів. Попередній рекорд належав легендарному Джорджу Бесту - 18 років і 158 днів. Це було 51 рік тому, пише Goal.com.

Найкращим гравцем матчу став Мемфіс Депай. Голландець відзначився на 89 хвилині матчу. Його оцінка за матч від Whoscored найвища - 10 балів. У Решфорд, при тому що він забив двічі - 9,5.