Гройсман ініціював створення нового контролюючого органу

поділитись
Створення єдиної служби фінансових розслідувань, яка перебере на себе функції економічного контролю у податкової міліції, МВС та СБУ, ініціював прем'єр-міністр України

Створення єдиної служби фінансових розслідувань, яка перебере на себе функції економічного контролю у податкової міліції, МВС та СБУ, ініціював прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Це питання він виніс на нараду за участю міністра МВС Арсена Авакова, глави Мінюсту Павла Петренка, міністра фінансів Олександра Данилюка, замміністра економіки Максима Нефьодова та очільника ДФС Романа Насірова.

На думку Гройсмана, поява такої служби дозволить позбавити бізнес тиску з боку силових та податкових структур.

Читайте також: Політикани і покемони: Гройсман охарактеризував депутатів Ради

"Час нарешті припинити практику, коли кожна з цих служб приходить і проводить свої перевірки бізнесу! Має бути єдина служба, побудована на європейських принципах, яка буде займатись протидією фінансовим злочинам в Україні. Сьогодні обговорили, як ми таке рішення будемо впроваджувати в життя", – написав глава Кабміну на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", уряд під керівництвом прем'єр-міністра Володимира Гройсмана розробив план розвитку України на найближчі чотири роки, що має забезпечити "економічне зростання та соціальну справедливість".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ініцативи, Володимир Гройсман, контролюючий орган
Україна "віджала" у Газпрому частинку боргу
0
0
23:03 20.03.2018
Своїми останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України
0
0
21:27 20.03.2018
Савченко говорить, що її розмови про теракт були хитрим планом
0
0
20:18 20.03.2018
Нардепи будуть здавати зброю на вході в Раду
1
0
19:27 20.03.2018
"А робота у нього дуже нервова"
0
0
19:07 20.03.2018