Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повернув до роботи в парламентській їдальні старих надійних працівників, які знають, як потрібно "спілкуватися" із журналістами, і створюють "особливу атмосферу".

Про подробиці роботи офіціанток розповів спікер Андрій Парубій, який теж радіє тому, що в їдальню повернули старий персонал.

"Були жінки, які багато років тут працювали і знали всіх депутатів. Наприклад, вони знали, що у мене хворий шлунок. Коли я приходив, вони мені кашу давали. Вони знали про проблеми зі здоров'ям депутатів, дуже якісно готували. І в тих жінок не тільки з депутатами, але й з журналістами за багато років склався емоційний контакт і довіра. Вони прямо говорили: це от свіже, це щойно принесли. І так воно і було. Коли я дізнався, що ті жінки вже тут не працюють – а до мене через це звернулись і депутати, і журналісти - то попросив тих жінок, до яких у всіх є довіра, повернути. Тут немає жодної інтриги.", - розповів Парубій під час інтерв'ю виданню glavcom.ua.

Читати також: Інтереси Порошенка представляють "сірі кардинали" Януковича

За словами Парубія, кожен депутат мав "свою жіночку", яка створювала особливу атмосферу.

Популярні новини зараз
Пенсії з 1 липня 2025 по-новому: як будуть нараховуватися бали та як це вплине на розмір пенсії Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Судний день або масовий психоз 5 липня: пророцтво "нової Ванги" змушуєте нервувати, починається вже
Показати ще

"Кожен депутат мав там знайому жіночку. Це атмосфера. Я впевнений, що така ж атмосфера спілкування з цими жіночками була і у журналістів. І от раз: одного дня вони зникають. І традиції Верховної Ради в один момент втрачені", - наголосив Парубій.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман заявив про підняття заробітньої плати для народних обранців.