Велика частина "гуманітарної допомоги" РФ розкрадається ватажками бойовиків. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив начальник управління ГУ розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

"Триває конфлікт Ходаковського і Захарченко. Це конфлікт не тільки політичного, а й фінансового плану, кожен з них, перебуваючи на відповідних посадах, здійснює заходи для особистого збагачення. І це підтвердження, що багато гуманітарної допомоги та інших матеріалів, що поставляються РФ просто розкрадаються і використовуються цими "ватажками", - заявив він.

Він також прокоментував "зачистку" серед бойовиків. "Є окремі райони, вотчина одіозних лідерів, які не виконують вказівки Москви. Тому і йде зачистка і тиск з боку Кремля", - додав Скібіцький.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ФСБ викрила схему розкрадання значного обсягу палива з ешелонів, які регулярно прибувають з Росії в Іловайськ на потреби російських військовослужбовців. У ній безпосередньо брало участь керівництво так званої "ДНР".

Читайте також: Скільки отримують жителі ДНР

Днями командир батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що у нього є компромат на головну фігуру "ДНР" Олександр Захарченко. Викривальні документи представлять вже в найближчі дні, і як зазначає Ходаковський, це будуть реальні похорон ватажка "ДНР". "Документи стосуватимуться важких кримінальних злочинів Захарченко та його найближчого оточення. Прекрасне починання спаплюжено цинічними мерзотниками, які дорвалися до влади. Більше ніякої гри в інтриги і розборок. І якщо мене не вбили раніше, то тепер мені боятися нічого. Всі подробиці дізнаєтесь самі", - сказано в повідомленні бригади "Восток".