Старт хокейної збірної України видався ефектним. Національна команда розпочала з перемоги власний виступ на попередньому раунді кваліфікації на Олімпійські ігри. Вони відбудуться у 2018 році.

Матч проходив у японському місті Саппоро. Українці грали проти збірної Румунії. Фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу наших хокеїстів з рахунком 3:0. Перший період виявився занадто нервовим для українських хокеїстів. В ньому вони заробили 14 хвилин штрафу. Зазвичай на початку гри суперники придивляються один до одного.

Вже після перерви підопічні Олександра Савицького заспокоїлись і взяли гру під свій контроль. В другому періоді "жовто-сині" зробили серйозну заявку на перемогу і завершили його з перевагою у дві шайби. Українці завдали 23 кидки по воротах румунського голкіпера. Фінальну крапку наші хокеїсти поставили у третьому періоді. За збірну України відзначились Владислав Луговий, Андрій Міхнов та Артем Гніденко.

Але гру української команди у цій грі важко назвати зразковою. Та головне завдання вони виконали і здобули три очки. Наставник збірної України наголосив, що до наступної гри проведуть роботу над помилками.