Дані верифікації, проведеної Мінфіном, засвідчили, що найбільше недостовірної інформації дають громадяни, які претендують на отримання житлових субсидій.

Найпоширеніший випадок – прохачі субсидій приховали покупку на суму від 50 тисяч гривень. Відтак, кількість відмов при оформленні субсидій зросла в 2 рази.

Ті ж, хто зміг оформити субсидію незважаючи на порушення, можуть залишитися без "знижки" в результаті верифікації. Якщо сім'я до оформлення субсидії здійснила покупку, що перевищує 50 тис. гривень, субсидію їй не призначать протягом 12 місяців.
"Якщо родина придбала квартиру в кредит, то при визначенні права на субсидію враховується сума першого внеску", – пояснили у Мінсоцполітики виданню "Сегодня".

Повідомляється, що у загальний дохід при нарахуванні субсидії також враховується дохід від сільськогосподарської діяльності, дохід від банківських депозитів або цінних паперів, здачі житла в оренду. При цьому нерухомість, яка дісталася в спадщину, при розрахунку субсидії не враховується.

Нагадаємо, раніще Знай.ua повідомляв, що медиків та вчителів потішать високими зарплатами.

Популярні новини зараз
Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати
Показати ще