Художники Одеси будують барикади

поділитись
Нові факти про творчий протесті художників і поетів перлини Чорного моря - міста Одеси. Під прокуратурою зібрався цілий Арт-майдан

Заступник голови Одеської ОДА Олександр Боровик повідомив, що творча інтелігенція міста влаштувала Арт-майдан і принесла під прокуратуру барикади.

У той же час Стас Домбровський заявляє, що сучасне мистецтво як ніколи може перемогти існуючий політичний режим і наводить приклад, як пісні популярного гурту "The Beatles" "завоювали світ краще, ніж англійська колоніальна політика". Місцем зустрічі обрали обласну прокуратуру, біля якої вже кілька днів тривають протести проти обласного прокурора Миколи Стоянова.

"В Одесі починається Арт-революція. Всі творчі сили міста піднімаються разом з народом і йдуть на Одеський Майдан для того щоб перетворити цю ініціативу в глобальний твір сучасного мистецтва", - написав Домбровський на своїй сторінці в Facebook.

На акцію покликали художників, поетів і прозаїків, а також всіх бажаючих висловити творчий протест. Активісти повідомляють, що протест має мирний характер і не допустять жорстокості. Вони протестують проти "мафіозних структур" в стилі празьких подій 90-х років, коли до влади прийшла творча інтелігенція.

Читайте також: Новий Автомайдан: в центрі Києва знову горять шини (фото)

Нагадаємо, що під час отримання мандата депутата Олександр Боровик заявив, що далі продовжить боротьбу з місцевою корупційною владою. Відомо, що він програв вибори мера Геннадію Труханову.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Арт-революція, Барикади, лицемірство, Одеса, поети, прозаїки, Художники
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018