Із криниці на Закарпатті дістали пенсіонерку та її сина

поділитись
У селі Соломоново, що на Закарпатті, рятувальники витягли з п'ятиметрової криниці 68-річну жінку та її сина, який намагався допомогти матері

У селі Соломоново, що на Закарпатті, рятувальники витягли з п'ятиметрової криниці 68-річну жінку та її сина, який намагався надати допомогу матері.

Про це повідомили в управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області.

Раніше вдень рятувальникам міста Чоп надійшло повідомлення, що в селі Соломоново в криницю впала 68-річна жінка. До моменту прибуття бригади, там уже перебував і син потерпілої, який намагався врятувати матір.

Води в криниці виявилося близько метра. За даними медиків, які прибули на місце події, потерпілі отримали загальне переохолодження організму.

Читайте також: Киянин розлучився із життям через мобільний

Нагадуємо, сьогодні о 10:40 ранку сталася екстрена зупинка нового поїзда Інтерсіті Київ-Одеса через задимлення та можливу пожежу в одному з вагонів. Провідник, перевіряючи квитки, помітив задимлення в четвертому вагоні та розпочав евакуацію людей.

О 10:55, після того, як вагон провітрили, пасажирів посадили назад в поїзд, але в інші вагони. Як розповів очевидець, провідники заспокоювали людей і допомагали їм. На даний момент з'ясовуються обставини події та чому виникло задимлення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Закарпаття, криниця
Набір у перший клас буде тривати до 1 червня
0
0
00:38 24.04.2018
На кладовищі залишилися міни, снаряди, що не розірвалися
0
0
00:02 24.04.2018
Жінка діяла в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації "Волонтеры Победы", будучи довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації Путіна
0
0
23:46 23.04.2018
"Україна буде слідувати світовим тенденціям"
0
0
21:19 23.04.2018