Je Suis Panama: кращі фотожаби на тему офшорів (фото)

поділитись
Нові картинки, які дозволяють з гумором поставитися до скандалу, пов'язаного з офшорними панамськими компаніями і Петром Порошенком

[gallery]

Скандал, пов'язаний з витоком інформації з панамської компанії, в якій фігурує президент Петро Порошенко з офшорною компанією, не вщухає вже третій день. У мережі постійно з'являються фотожаби на актуальну тему.

У цій збірці зібрані найкращі з них, які дозволяють з гумором поставитися до справи.
Президент і перша леді країни тримають плакати зі словами "Je Suis Panam", що показує руйнівну силу цієї інформації для іміджу глави держави. Його підтримує глава Кабміну Арсеній Яценюк, що стоїть позаду ,дні якого на посаді полічені.

Інші роботи показують, як втікач екс-президент Віктор Янукович "дає поради" нинішньому президенту щодо того, де ж краще зберігати офшорні гроші, щоб жоден документ не видав його. З іронією згадують "золотий батон Януковича", а також набиті грошима машини, які вивіз із країни екс-глава держави під час втечі в разграр Євромайдану.

Читайте також: Офшорні Путін, Порошенко і Алієв: карикатура від Йолкіна

Нагадаємо, що в скандалі задіяні 12 політиків, які є екс-главами держав або нинішніми політиками, а також 128 політиків і відомих персон.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Арсеній Яценюк, Віктор Янукович, Марина Порошенко, офшори, панамський скандал, Петро Порошенко
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018