Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що "нормандський формат" не дає бажаного результату через позицію Росії, але альтернативи йому на сьогодні немає.

Про це Клімкін розповів в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"На сьогодні немає ефективної заміни нормандському формату. Німеччина і Франція багато інвестували в цю проблематику і на рівні канцлера і президента, і на рівні міністрів закордонних справ", - заявив міністр.

Він зазначив, що під час поїздок на Донбас відчувалось емоційне навантаження. За словами Клімкіна, представники Німеччини та Франції Франк-Вальтер Штайнмаєр та Жан-Марк Эро небайдуже спілкувалися з людьми, які вимушено залишили домівки.

"На сьогодні є нормандський формат, він функціонує, але він не може дати нам бажаного результату через позицію Росії. Однак, і німці, і французи допомагають нам у багатьох питаннях тримати Росію в певних рамках логіки Мінська", - додав голова МЗС.

Популярні новини зараз
Вікові надбавки пенсіонерам: які суми у квітні та хто втратить на них право Ціни на світло у квітні: у скільки обійдеться кіловат В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ Українці отримають нові пенсії: скільки реально заплатять вже з квітня і кому
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Клімкін розповів про деталі підготовки зустрічі Порошенка з Трампом.