Губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський вночі обматюкав журналіста "Радіо Свобода" перед офісом "Укртранснафти". Сюди він прибув у нічний час, щоб розібратись у зміні керівництва підприємства.

Губернатор Дніпропетровської області також сварився на партію "Свобода". Відео із інцидентом оприлюднив 17 канал, розповідає "Кореспондент".

Коломойський повідомив, що ловив російських диверсантів на підприємстві. За його словами, Міністерство енергетики спробувало змінити голову правління "Укртранснафти" за вказівкою влади країни.

"Документи з'ясували, що немає завдання на голосування від Кабміну, ні завдання на голосування від "Нафтогазу", взагалі немає жодних документів. Під виглядом міліції була якась незрозуміла приватна охоронна структура, увірвалися, розбили скло, травмували людей, поламали комусь руку, все. І зараз все - випарувалися! Тобто звичайна спроба якогось жалюгідного рейдерського захоплення державного підприємства", - сказав він журналістам.

Губернатор сказав, що відправляється на Банкову до Адміністрації Президента України одразу після офісу "Укртранснафти".

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Раніше народний депутат Сергій Лещенко повідомляв, що Ігор Коломойський у супроводі автоматників виїхав в офіс "Укртранснафти".

"Запахло гасом. Коломойський ОСОБИСТО у супроводі озброєних людей-автоматників прибув в офіс цієї державної компанії, щоб витіснити з офісу нового керівника і силою повернути на місце свого менеджера пана Лазорко, який оплачував сотні мільйонів гривень Коломойському за злиту з системи нафтопроводів сировину", -написав він.

19 березня на засіданні наглядової ради "Укртранснафти" прийняли рішення відсторонити голову правління компанії Олександра Лазорка. Тимчасовим головою підприємства до 10 серпня призначили Юрія Мірошника. Сам Лазорко забарикадувався в будівлі компанії і заявив, що має намір оскаржити своє звільнення у суді.

Ввечері голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський в супроводі озброєних людей приїхав до київського офісу "Укртранснафти". Пізніше до будівлі компанії прибув перший заступник Коломойського Геннадій Корбан.

Читайте також: Біля офісу Укртранснафти обстановка стає напруженою