Новий суддя "Х-фактора-7" Андрій Данилко розповів, чому не любить "Океан Ельзи". "Екс-Сердючка"виявився найсуворішим і безкомпромісним серед всіх суддів шоу "Х-фактор-7", пише "Viva.ua".

Андрій Данилко зізнався, що заради проекту змушений долати погане самопочуття, втому і проблеми зі здоров'ям. Проте, за його словами, відкриття майбутніх зірок того варте.

Читайте також: У світ вийде останній альбом Девіда Боуї

Про пісні "Океан Ельзи" та своє ставлення до Святослава Вакарчука новий суддя проекту висловився доволі однозначно:

"Я не люблю його з тієї ж причини, по якій Костя Меладзе не любить Бейонсе. Тому що кожна третя людина або група весь час співають цей репертуар, його занадто багато. Сам Славко Вакарчук і "Океан Ельзи" тут ні при чому. Бувають такі періоди, і я пам'ятаю це по собі, коли в 2003-2004 роках величезною популярністю користувався персонаж Вєрки Сердючки.

Популярні новини зараз
Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше" Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз Дівчині відомого українського боксера Лізіан Гутьєррес погрожують росіяни через фото на танку у Бучі: "Знаємо, де твоя родина"
Показати ще

Постійні повтори по телебаченню, мюзикли, новорічні вогники ... Таке враження, що ти всюди. І цього ніяк не позбутися. Здається, що у тебе немає почуття міри. А треба з'являтися перед публікою дуже дозовано, особливо в нашому випадку, адже Вєрка Сердючка - персонаж виключно для свят. Він не може бути кожен день. Саме тому, коли люди весь час виконують певні пісні "Океану Ельзи" і намагаються наслідувати оригінал, то мені це не подобається", - сказав Данилко.