Вчора ввечері Євген Коноплянка провів перший матч за новий клуб. Команда українця "Шальке" вдома боролася із потужною "Баварією", але все ж програла матч.

Коноплянка вийшов на гру у стартовому складі і провів на полі 55 хвилин. Головний тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль замінив українця на Бреля Емболо, коли рахунок був 0:0.

"Баварія" вийшла уперед лише на 81 хвилині гри - м'яч забив Роберт Левандовськи. У доданий арбітром час голом відзначився Джошуа Кімміх. Фінальний рахунок гри 0:2.

Особисті дії Коноплянки на полі також не надто вразили. Авторитетний портал Whoscored поставив українцю оцінку 6,3.

Портал "Знай" писав про вчорашній матч між "Динамо" та "Шахтарем". Гра українських грандів у Харкові закінчилась нічиєю 1:1.