Апеляційний суд міста Києва залишив члена політради партії УКРОП та підозрюваного у створенні організованого злочинного угрупування Геннадія Корбана під арештом до 15 квітня. Про це повідомила у Facebook прес-секретар партії Євгенія Кравчук.

"Відповідно до рішення, яке на засіданні 15 березня оголосив суддя-доповідач Віктор Глиняний, постанова судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса залишена без змін, скарги адвокатів суд залишив без задоволення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, захист двічі подавав апеляції в інтересах Геннадія Корбана, оскаржуючи рішення Дніпровського районного суду. Апеляційний суд Києва у справі Корбана засідав 15 разів.

Читайте также: Прокуратура долучила до справи Корбана кардіограму іншої людини – адвокат

Нагадаємо, у будинках і офісах одного з лідерів УКРОПу Геннадія Корбана знайдені схеми рейдерських захоплень підприємств в Дніпропетровській області. Про це повідомив слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ Микола Макєєв.

"В ході обшуків були вилучені тисячі документів, що стосуються рейдерських захоплень підприємств на території Дніпропетровська, Дніпропетровської області та України в цілому. В ході обшуків домоволодінь і офісів, що належать Геннадію Корбану виявлені і вилучені навіть схеми, виконані від руки, намальовані", - повідомив Макєєв. Приміром, за словами слідчого, вилучена схема рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства "Чумаки".