Психологи Генрі Уілмер і Джейсон Чен з Темпльського університету в США визначили, що люди, які постійно заглядають у свої телефони, менш здатні контролювати свою поведінку і не схильні до економії.

Для того, щоб з'ясувати який вплив роблять мобільні технології на поведінку людей в житті, психологи вирішили визначити, чи можуть користувачі смартфонів демонструвати відкладення задоволення потреби. Іншими словами, чи здатні люди, які залежать від смартфонів, відмовитися від негайного задоволення на користь більш значного зиску в майбутньому.

Для дослідження запросили студентів, яких попросили заповнити анкети, де потрібно вказати кількість часу, які вони витрачають на спілкування по телефону, оновлення свого статусу в соцмережах, а також на просту перевірку пристрою.

Після першого етапу дослідження вчені вирішили оцінити здатність студентів відмовлятися від миттєвого задоволення на користь великої вигоди в майбутньому. Психологи запропонували піддослідним зробити вибір між меншою сумою грошей, яку можна отримати негайно, і більш великою сумою, доступною пізніше.

Читайте також: NASA проведе в космосі експеримент (відео)

Популярні новини зараз
На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть Відбір проводять жорсткий: у ТЦК розповіли, що чекає на мобілізованих Відстежує геолокації та збирає дані: у мережі розкрили нюанси програми "Резерв+" "Критична" сума – 5000 гривень: банки встановлюють тотальний контроль за клієнтами
Показати ще

Результати показали, що ті, хто схильний постійно перевіряти свої телефони, виявляються менш здатними до відкладеного задоволенню потреб.

"Звички, пов'язані з мобільними технологіями, наприклад, часте заглядання в телефон, пов'язані з неконтрольованими імпульсами більш, ніж з очікуванням задоволення", - каже Вілмер.